Hotel Imperial Františkovy Lázně

Hotelu Imperial Františkovy Lázně 11 Hotelu Imperial Františkovy Lázně 12 Hotelu Imperial Františkovy Lázně 13 Hotelu Imperial Františkovy Lázně 14 Hotelu Imperial Františkovy Lázně 15 Hotelu Imperial Františkovy Lázně 16 Hotelu Imperial Františkovy Lázně 17 Hotelu Imperial Františkovy Lázně 18 Hotelu Imperial Františkovy Lázně 19 Hotelu Imperial Františkovy Lázně 20 Hotelu Imperial Františkovy Lázně 21 Hotelu Imperial Františkovy Lázně 22

.Ke standardnímu vybavení lázeňského hotelu Imperial patří sprcha, WC, bidet, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor. Hoteloví hosté mají neomezený vstup do Aquafora. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí pokoje a nabízenými službami.


Pokoje Standard disponují veškerým výše uvedeným vybavením, mají menší rozlohu a nabízí výhled do lázeňského parku. Některé pokoje kategorie Komfort disponují balkónem. U úrovní Superior, Superior Plus a Apartmá je balkon součástí pokoje, přičemž nejvyšší kategorie Superior Plus a Apartmá nabízí navíc DVD přehrávač a jedno parkovací místo zdarma. Apartmá disponuje dvěma LCD televizory umístěnými v obývacím pokoji a ložnici.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-imperial@toprague.cz
Adresa: Dr. Pohoreckého 3 Františkovy Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Imperial Františkovy Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Imperial Františkovy Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Krátkodobý pobyt víkend

délka pobytu: 3 dny
od 6240 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vital

délka pobytu: 4 dny
od 8890 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Relax

délka pobytu: 8 dny
od 16730 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Advent

délka pobytu: 8 dny
od 16790 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Více balíčků ...

:

Kalkulace pobytu bez balíčku:

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj3900 Kč

Celkem za pobyt:

3900 Kč

Lázeňský poplatek není obsažen v ceně pobytu.
Výše poplatku je 15 CZK/osoba/den (osvobozeny jsou osoby mladší 18 let, osoby starší 70 let, držitelé průkazu ZTP).
Volný vstup do hotelového bazénu a sauny. Pravidelné hudební večery, přednášky, kulturní a animační programy, výlety a vycházky městem s průvodcem.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Imperial Františkovy Lázně na mapě:

TOPlist